Piotr Deptuła

Film & Foto

Filmem i fotografią zajmujemy się już od ponad 20 lat. Można powiedzieć, że jest to nasza pasja od najmłodszych lat. Wieloletnie doświadczenie stanowią bogactwo wiedzy i profesjonalizmu, dzięki któremu będziecie Państwo bezpieczni w tym, że powierzycie nam najważniejsze chwile waszego życia .

Zyskacie dzięki temu filmy, zdjęcia na możliwie najwyższym poziomie wykonania. W pracę wkładamy nie tylko serce, ale całych siebie.

Dawniej ludzie korzystali z usług malarzy, rzeźbiarzy, aby uwiecznić własne postacie, sprawić przyjemność ukochanym. Wybierali najlepszych profesjonalistów i ludzi pasji. Dziś, technika sprawia że sztuka jest wyrażana również dzięki zdjęciom i filmom. Zapewnimy najlepszą oprawę, która z wielkim kunsztem i precyzją odda to, czego Państwo pragniecie.

Klasyczne filmy, śmieszne kompilacje i zestawienia – wszystko, co tylko Państwo preferują. Wesela, wydarzenia, a nawet wieczory panieńskie i kawalerskie, spotkania po latach, branżowe… i wiele innych jesteśmy w stanie wykonać i zaprezentować w najlepszej możliwej oprawie.

Zapewnimy kompleksową obsługę oraz gwarantujemy jakość świadczonych przez nas usług ponad dwudziestoma latami doświadczenia i tysiącami produkcji. Pracujemy w technologii DSLR, która zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Jesteśmy kreatywni i nie boimy się wyzwań, każdego klienta traktujemy indywidualnie.

NIECH NASZA PRACA STANIE SIĘ PAMIĄTKĄ NA CAŁE ŻYCIE

Nasza praca to nasza pasja, która przekłada się na wspaniałą pamiątkę w postaci bardzo dobrego filmu, reportażu jak i wykonanych fotografii. Nie odmawiamy kręcenia wycieczek, a jeśli tylko wybieracie się w nieznane i chcecie mieć profesjonalne filmowanie i zdjęcia, też nie odmówimy.

Praca z ludźmi to satysfakcja i gwarancja jakości świadczonych przez nas usług. Ciesz się wysoką jakością, dobrą aranżacją i stylem, wyjątkowym i unikalnym doborem tematów i motywów… dostosowanych do swoich potrzeb, odzwierciedlających właśnie Ciebie. My tak robimy. I na dodatek lubimy pracować z ludźmi, rozmawiamy z nimi, odkrywając piękno każdej chwili, którą uwieczniamy. Zachowaj wspomnienia na lata, dzięki profesjonalnym usługą i doświadczeniu zdobywanemu w Polsce i USA, zdecyduj się na wyjątkową promocję, zachowanie radości i wyjątkowości chwil, które dzięki nam nie przeminą nigdy.